Zamień smartfon na wirtualną kasę fiskalną.

Prowadź firmę w nowoczesny sposób. Fiskalizuj sprzedaż na swoim smartfonie gdziekolwiek jesteś. Wybierz tańsze i bardziej elastyczne rozwiązanie dla Twojej firmy. Miej kasę fiskalną zawsze pod ręką, w kieszeni. w razie czego.

Aplikacja Wirtualna Kasa Fiskalna w pigułce

Dzięki aplikacji Wirtualna Kasa Fiskalna (WKF), którą ściągniesz na swój smartfon z Google Play, będziesz mógł fiskalizować paragony na swoim smartfonie. Gdziekolwiek jesteś.

WKF jest nowoczesnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, znacząco obniżającym koszty działalności gospodarczej (patrz sekcja pytania i odpowiedzi > hiperlink).

Aplikacja WKF może być też rozważany jako alternatywne rozwiązanie do istniejących instalacji kas i drukarek fiskalnych (np. w gastronomii dla kierowców z dostawami do domu albo dla przedsiębiorców prowadzących pensjonaty).

Centrum zarządzania w Twojej kieszeni

Wystawianie faktur i paragonów (aplikacjaStandard ERP) Pobieranie płatności kartą płatniczą (SoftPOS)  Wirtualna kasa / drukarka fiskalna (Wirtualna kasa fiskalna)  Karta SIM- nowoczesne usługi telekomunikacyjne (Orange)  

Wraz z innymi elementami oferty SolutionsBay jak SoftPOS na smartfonie, aplikacja do wystawiana faktur i paragonów, mobilne usługi telekomunikacyjne czy zakup samego smartfonu, możesz razem z SolutionsBay ze swojego telefonu stworzyć centrum zarządzania Twoja firmą.

Mobilnie i nowocześnie

Porównaj korzyści aplikacji WKF i tradycyjnej sprzętowej kasy fiskalnej

Wirtualna Kasa Fiskalna Tradycyjna kasa fiskalna
Koszt Koszt licencji zaczyna się od 35 PLN/ miesiąc

Dodatkowo, możesz obniżyć koszty bieżące przez zawieszenie licencji na okres poza sezonem (nie płacisz wtedy abonamentu miesięcznego), gdy np. prowadzisz biznes tylko latem.
Koszt zakupu kasy fiskalnej zaczyna się od około 1 300 PLN, a dla drukarek fiskalnych nawet 2 200 PLN netto.
Urządzenie Aplikację możesz zainstalować na dowolnym urządzeniu Android, nawet na Twoim własnym smartfonie. Musisz kupić specjalne urządzenie I mieć je przy sobie. Nie możesz używać kasy do innych czynności jak fiskalizacja.
Dodatkowa oferta SolutionsBay oferuje dodatkowe usługi, często niedostępne dla dostawców tradycyjnych kas fiskalnych:

1. karta SIM od 19,99 PLN/ m-c
2. szeroki wybór smartfonów
3. finansowanie zakupu: leasing lub kredyt
4. pełny zakres usług ICT.
Rzadko spotykane. Oferty dostawców tradycyjnych kas fiskalnych z reguły nie wychodzą poza obszar fiskalizacji i samych kas.
Instalacja i fiskalizacja Można wykonać samemu. Bez kosztów. Nie jest konieczna wizyta serwisanta. Wymagana jest płatna wizytya serwisanta (z reguły koszt około 200 PLN net).
Integracja z terminalem płatniczym Integracja zapewniona w aplikacji WKF. Możesz pobierać płatności na smartfonie przy wykorzystaniu aplikacji SoftPOS. Więcej informacji o SoftPOS znajdziesz tutaj („tutaj” – link do strony SoftPOS) Tradycyjne kasy fiskalne (drukarki) wymagają dodatkowej integracji z terminalem płatniczym.

Tzw kaso-terminale, urządzenia specjalizowane, zapewniają jedynie fiskalizację.
Dotacja 700 PLN Przy zakupie wirtualnej kasy fiskalnej możesz również skorzystać z dotacji 700 PLN. Przy zakupie tradycyjnej kasy fiskalnej możesz skorzystać z dotacji 700 PLN.
Okres ważności Okres ważności dla wirtualnej kasy fiskalnej wynosi 10 lat od jej fiskalizacji. Okres ważności dla tradycyjnej kasy fiskalnej wynosi 3 lata od jej fiskalizacji
Dostęp do danych sprzedażowych Nieograniczony dostęp do danych sprzedażowych na smartfonie lub przez Portal Kontrahenta oraz przez przeglądarkę. Nie wszystkie tradycyjne kasy fiskalne oferują prosty dostęp do danych sprzedażowych.

Tylko w SolutionsBay!


tyko u nas możesz dodatkowo i w jednym miejscu:

Jak uruchomić aplikację WKF?

Nasz Dział Obsługi Klienta może pomóc Ci podczas całego procesu wdrażania aplikacji, a także w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów.

podpisz umowę

pobierz i aktywuj aplikację

Voila! Twój smartfon gotowy do fiskalizacji sprzedaży paragonowej

Najczęściej zadawane pytania

Kontakt

    [dynamichidden dynamichidden-201 id:form_hash ""][dynamichidden dynamichidden-202 "WINT"][dynamichidden dynamichidden-203 "brak"][dynamichidden dynamichidden-204 "brak"][dynamichidden dynamichidden-205 "brak"][dynamichidden dynamichidden-206 "brak"][dynamichidden dynamichidden-207 "brak"][dynamichidden dynamichidden-208 "brak"][dynamichidden dynamichidden-209 "brak"][dynamichidden dynamichidden-210 "brak"][dynamichidden dynamichidden-211 "brak"][dynamichidden dynamichidden-212]

    Jestem zainteresowany:

    aplikacją Wirtualna Kasa Fiskalnaaplikacją do wystawiania faktur i paragonówzakupem smartfonurozłożeniem zakupu smatfonu na raty (kredyt lub leasing)ofertą usługi telekomunikacyjnychInny

    Treść niniejszej strony nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC. Strona ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do kontaktu oraz ewentualnego zawarcia umowy (patrz art. 71 KC). SolutionsBay jest marką handlową, pod którą iDream Business Center Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kielcach działa na rynku. SolutionsBay jest Autoryzowanym Partnerem spółki Wirtualne Kasy Fiskalne Sp. z o.o., właściciela aplikacji WKF. Aplikacja WKF w trakcie homologacji, wersja komercyjna spodziewana jest w 2023 roku.