SoftPOS w skrócie

Dzięki aplikacji SoftPOS, którą ściągniesz na swój smartfon z Google Play, będziesz mógł przyjmować płatności kartami na swoim smartfonie. Gdziekolwiek jesteś.

SoftPOS jest dedykowanym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców, którzy pracują w terenie albo prowadzą biznesy sezonowe, gdzie jest albo nieporęcznie, albo zbyt drogie korzystanie z terminali tradycyjnych.

SoftPOS może być też rozważany jako alternatywne rozwiązanie do istniejących terminali (np. w gastronomii dla kierowców z dostawami do domu), wszelkiego rodzaju usługach (fryzjerzy, barberzy, kosmetyczki, masażyści) czy gabinetach lekarskich. W każdym miejscu na pewno jest telefon, a sam tradycyjny terminal płatniczy może być zbędnym urządzeniem (i do tego bardziej kosztownym).

Zarządzaj firmą za pomocą smartfona

Wystawianie faktur i paragonów (Standard ERP app) Przyjmuj płatności kartą płatniczą(SoftPOS)  Fiskalizuj paragony (aplikacja wirtualna kasa fiskalna) Połącz się ze światem (Karta SIM od Orange)

Wraz z innymi elementami oferty SolutionsBay jak kasa fiskalna na smartfonie, aplikacja do wystawiana faktur i paragonów, mobilne usługi telekomunikacyjne czy zakup samego smartfonu, możesz razem z SolutionsBay ze swojego telefonu stworzyć centrum zarządzania Twoja firmą.

Mobilnie i nowocześnie. SolutionsBay jest dostawcą urządzeń i usług.

Zobacz, jak działa SoftPOS w pizzerii:

Zamień swój telefon
w terminal płatniczy

Wykorzystaj swój smartfon. Zainstaluj aplikację i zacznij przyjmować płatności kartą i BLIKIEM.

Wyrzuć przestarzały terminal plastikowy i zadbaj o porządek

 

 

Bezpieczeństwo transakcji

Aplikacja SoftPOS zgodna ze standardem EMV (bezpieczeństwo i certyfikat L3) potwierdzone certyfikatami VISA i Mastercard oraz PCI CPoC

Dodatkowa oferta

Możesz wykorzystać własny smartfon, ale jeśli potrzebujesz, zapewniamy smartfon w atrakcyjnych cenach wraz kartą SIM i konkurencyjnym abonamentem na usługi telekomunikacyjne.

Pełna kontrola aplikacji

Intuicyjny portal do zarządzania aplikacjami SoftPOS na smartfonach Twoich pracowników.

Polska Bezgotówkowa

Używaj SoftPOS bez opłat przez okres pierwszych 5 miesięcy!

Tylko w SolutionsBay!


tylko u nas możesz dodatkowo i w jednym miejscu:

Zapewniamy szeroką gamę smartfonów.
Doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Współpracujemy z najlepszymi instytucjami finansowymi zapewniającymi ofertę kredytu lub leasingu.

W ramach wsparcia naszych Klientów, jako Partner Orange, zapewnimy Tobie najlepszą komunikację i ofertę na usługi telefoniczne oraz internet w Twoim telefonie. Abonament już od pierwszej karty SIM od 19,90 złotych netto.

Ściągnij aplikację Standard Biznes do prowadzenia firmy i wystawiania faktur i paragonów na smartfonie. Dodatkowo możesz zainstalować aplikację na Twoim komputerze, gdy potrzebujesz większy ekran do przeglądania dokumentów firmowych.

Jesteśmy partnerem Google, z najwyższym certyfikatem Android Enterprise Device Reseller. Zapewniamy dla Klientów wsparcie techniczne przy wdrożeniach wolumenowych urządzeń Android (Google Zero Touch, GZT) lub urządzeń Apple (Deployment Enrollment Program DEP) albo posiadających system do zarządzania urządzeniami mobilnymi (system klasy MDM/EDM Mobile/ Enterprise Device Management)

Tylko w SolutionsBay!


tyko u nas możesz dodatkowo i w jednym miejscu:

Jak uruchomić aplikację SoftPOS?

Na twoje życzenie Dział Wsparcia Klienta może wesprzeć Cię podczas całego procesu wdrażania aplikacji i w razie jakichkolwiek przyszłych problemów.

podpisz umowę

pobierz aplikację z Google Play i aktywuj ją

Voila! Twój smartfon gotowy do pobierania płatności

Jak pobrać płatności

3 proste kroki

Wprowadź kwotę i zaakceptuj płatność

Przyłóż kartę do smartfona

Wyślij potwierdzenie mailem lub przekaż Klientowi kod QR. I już! Voila!

Najczęściej zadawane pytania

Kontakt

  [dynamichidden dynamichidden-201 id:form_hash ""][dynamichidden dynamichidden-202 "WINT"][dynamichidden dynamichidden-203 "brak"][dynamichidden dynamichidden-204 "brak"][dynamichidden dynamichidden-205 "brak"][dynamichidden dynamichidden-206 "brak"][dynamichidden dynamichidden-207 "brak"][dynamichidden dynamichidden-208 "brak"][dynamichidden dynamichidden-209 "brak"][dynamichidden dynamichidden-210 "brak"][dynamichidden dynamichidden-211 "brak"][dynamichidden dynamichidden-212]

  Interesuje mnie:

  aplikacja SoftPOS na smartfonzakup smartfonurozłożenie zakupu smartfonu na raty (kredyt lub leasing)oferta usług telekomunikacyjnych(inne)

  Treść niniejszej strony nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC. Strona ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do kontaktu oraz ewentualnego zawarcia umowy (patrz art. 71 KC).

  SolutionsBay jest marką pod którą prowadzona jest działalność handlowa spółki iDream Business Center Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kielcach (iDream BC). iDream BC jest autoryzowanych agentem Worldline Financial Services (Europe) S.A. Spółka Akcyjna, będącą krajową instytucją płatniczą w rozumieniu art. 2 pkt 16 Ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych, wpisaną do rejestru Krajowych Instytucji Płatniczych prowadzonym przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.

  Worldline [Euronext: WLN] to europejski lider i czwarty największy pod względem przychodów podmiot na świecie w branży usług płatniczych i transakcyjnych. Dzięki globalnemu zasięgowi działalności i ciągłym innowacjom Worldline jest w gronie partnerów technologicznych najchętniej wybieranych przez handlowców, banki i zewnętrznych nabywców a także przez operatorów transportu publicznego, instytucje publiczne oraz przedsiębiorstwa przemysłowe reprezentujące wszystkie sektory. Za pośrednictwem ponad 20 000 pracowników obecnych w ponad 50 krajach Worldline świadczy swoim klientom zrównoważone, godne zaufania i bezpieczne rozwiązania obejmujące pełen łańcuch wartości w sektorze płatności, wspierając rozwój ich biznesu niezależnie od tego, gdzie się fizycznie znajdują. Oferowane przez Worldline usługi w poszczególnych obszarach działalności: Merchant Services (Usługi dla handlowców), Terminal Services & Solutions (Rozwiązania i usługi dotyczące terminali płatniczych), Financial Services (Usługi finansowe), oraz Mobility & e-Transactional Services (Usługi związane z mobilnością i transakcjami elektronicznymi) obejmują krajowe i transgraniczne płatności handlowe zarówno dla przedsiębiorstw stacjonarnych, jak i internetowych, bezpieczne przetwarzanie transakcji płatniczych, szeroką ofertę terminali płatniczych oraz usługi transakcyjne w zakresie e-biletów oraz usług cyfrowych w środowisku przemysłowym. W 2021 r. skonsolidowane przychody pro forma osiągnięte przez Worldline wyniosły 4 mld euro. 

  Więcej informacji: www.worldline.com.