Google Zero Touch – automatyczne i bezproblemowe wdrażanie urządzeń z systemem Android w firmach

Google Zero Touch – automatyczne i bezproblemowe wdrażanie urządzeń z systemem Android w firmach

Wyzwanie

Czas, który Twój zespół IT spędza na konfigurowaniu urządzeń Android, udostępnianiu nowych i późniejszym ich zarządzeniu bywa długi. Ten czas specjalistów IT może być dedykowanym zadaniom o krytycznym znaczeniu dla firmy. Co więcej — w zależności od liczby urządzeń i zakresu konfiguracji — pełna produktywność pracowników może być obniżona, gdy Ci czekają na swoje urządzenia.

Usługa Google Zero Touch jest dostępna na wszystkich urządzeniach z systemem Androidem 9.0 i nowszym. Umożliwia konfigurowanie urządzeń zdalnie, zaraz po wyjęciu z pudełka, a ich dostawa może nastąpić bezpośrednio do użytkowników z magazynu SolutionsBay. Skontaktuj się z SolutionsBay, jeżeli jesteś zainteresowany wdrożeniem urządzeń z Androidem z wykorzystaniem usługi Google Zero Touch.

Bezpiecznie zarządzaj na dużą skalę urządzeniami z Androidem

Wykorzystanie usługi Google Zero Touch to szybki, prosty i bezpieczny sposób na dostawę urządzeń z Androidem bezpośrednio do pracowników. Dzięki usłudze Google Zero Touch możesz wdrażać w Twojej firmie urządzenia Android na dużą skalę, automatycznie je konfigurować wg wypracowanych polityk bezpieczeństwa z niezbędnymi aplikacjami i zabezpieczeniami. Usługa ta zapewni Tobie spokój i pewność, a firmie bezpieczeństwo informatyczne.

Automatyzacja wdrażania zmniejsza zależność od wewnętrznego działu IT, a przyspieszona dostawa urządzeń i uproszczone procesy aktywacji zapewniają wzrost zadowolenia pracowników. Dzięki usłudze Google Zero Touch wszyscy wygrywają.

Kontrola

Chroń swoją firmę. Zarządzaj flotą urządzeń za pomocą wymuszonej konfiguracji i zabezpieczeń.
 • Łatwo wdrożysz na dużą skalę urządzenia z systemem Android.
 • Zachowasz kontrolę i bezpieczeństwo bez kłopotów.
 • Zarejestrujesz urządzenia w systemie MDM/ EDM, aby właściwie konfigurować urządzenia.
 • Będziesz pewny, że polityki bezpieczeństwa zostaną wdrożone bez problemów.
 • Wiesz, że urządzenia pozostają zarejestrowane w MDM/ EDM, nawet gdy zostanie wykonana opcja przywrócenie ustawień fabrycznych.

Wybór

Skorzystaj ze spójnej metody wdrażania wszystkich urządzeń z Androidem, wszystkich producentów.

 • Skorzystaj z najszybszej opcji konfiguracji urządzeń Android w wersji 9.0 lub nowszej. Potrzebujesz tylko jednej platformy.
 • Wdrażaj dowolne urządzenia Android, niezależnie od producenta, niezależnie od ich ceny.

Wydajność

Google Zero Touch to win-win dla Twojego zespołu IT i pracowników: odciążasz dział wsparcia technicznego i jednocześnie zwiększasz satysfakcję pracowników

 • Zdalnie rejestruj i konfiguruj urządzenia Android.
 • Zapewniasz pracownikom, już od pierwszego włączenia, właściwą konfigurację, zabezpieczenia i aplikacje, których potrzebują.
 • Pracownicy mogą samodzielną rejestrować swoje urządzenia podczas prostego procesu konfiguracji, bez pomocy ekspertów z IT.
 • Automatycznie zarządzasz aktywami spółki (flotą urządzeń IT).

Wzmacniamy nasze zaangażowanie w lepszą obsługę naszych klientów

Firmy na całym świecie wdrażają urządzenia z Androidem, aby udostępnić pracownikom najnowsze urządzenia mobilne i przekształcać swoje przedsiębiorstwa. W każdym przypadku pomyślne wdrożenie to coś więcej niż tylko wybór odpowiednich urządzeń; chodzi o to, aby je właściwie skonfigurować i przekazać użytkownikom tak łatwo i szybko, jak to możliwe. Co ważniejsze, konieczna jest ochrona wrażliwych danych, a tym samym Twojej firmy.


Google Zero Touch upraszcza zarządzanie flotą urządzeń IT, urządzenia są bezpośrednio przypisywanej Twojej firmie, aby nimi zarządzać. Dane identyfikacyjne urządzenia są automatycznie dodawane do Twojego systemu MDM/ EDM po zakupie od Resellera z autoryzacją Google Zero Touch. Ponadto, z wykorzystaniem konsoli MDM/ EMM możesz zarządzać urządzeniami zdalnie. Połącz swoje konto MDM/EMM i Google Zero Touch, aby automatycznie konfigurować urządzenia.

 1. Klienci korporacyjni kupują urządzenia od SolutionsBay
 1. SolutionsBay tworzy konto dla klienta na portalu Google Zero Touch i sukcesywnie przypisuje do niego urządzenia

 1. Menedżerowie w dziale IT tworzą lub edytują konfiguracje konsoli MDM/ EDM.
 1. Reseller dostarcza urządzenia Android bezpośrednio pracownikom. Urządzenia są automatycznie konfigurowane przy pierwszym ich włączeniu.

Zacznij już dziś

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak usługa Google Zero Touch może wesprze Twoją organizację.