SolutionsBay zdobył tytuł validated Android Enterprise Gold partner
Polska, Kielce, 20 czerwca 2023

SolutionsBay zdobył tytuł validated Android Enterprise Gold partner

SolutionsBay osiągnął najwyższy stopień kompetencji w nowej edycji programu partnerskiego Android Enterprise Program i został mu przyznany tytuł „validated Android Enterprise Gold partner”. Wyróżnienie to zdobył jako pierwsza firma w Polsce i jedna z nielicznych w Europie na czas startu nowej edycji programu w czerwcu 2023 r. 

„Odkąd dowiedzieliśmy się o planowanych zmianach w Android Enterprise Program przez ponad rok pracowaliśmy, aby zdobyć najwyższy stopień uznania. Nie jest tak łatwo spełnić wszystkie wymagania dotyczące warunków i rezultatów biznesowych oraz produktów na poziomie zaawansowanym, aby zdobyć tak prestiżowy tytuł jak „validated Android Enterprise Gold partner” – powiedział Marcin Bajda, Prezes SolutionsBay.

„To osiągnięcie potwierdza kompetencje naszego zespołu i umacnia naszą pozycję wśród czołowych partnerów w edycji Android Enterprise Program. Przez ostatnie lata byliśmy świadkami ogromnego rozwoju systemu operacyjnego Android z silnym naciskiem na poprawę jego bezpieczeństwa i wydajności. W połączeniu z najszerszą ofertą dostępnych urządzeń mobilnych oraz naszą długoletnią współpracą z producentami i dostawcami rozwiązań, mamy poczucie niezachwianej pewności co do przyszłości, pomimo trudnych warunków biznesowych w segmencie „mobile”. Warto zauważyć, że tytuł „Validated Android Enterprise Gold Partner” doskonale wpisuje się w naszą podstawową ofertę „Prowadź firmę na smartfonie”, w ramach której integrujemy najlepsze rozwiązania w swojej klasie, takie jak aplikację Standard ERP firmy HansaWorld, Tap on Mobile firmy WorldLine, MDM firmy SOTI oraz wirtualną kasę fiskalną (PL), tworząc kompleksowe i nowoczesne rozwiązania mobilne dla firm ze wszystkich segmentów działających w terenie”. 

„Cieszymy się, że możemy powitać SolutionsBay w programie partnerskim Android Enterprise Partner Program z tytułem „Gold Partner” — powiedział Ken Schutt, dyrektor ds. partnerstw Android Enterprise. „Zdobywając tytuł „validated Android Enterprise Gold partner”, firma SolutionsBay potwierdziła swoje kompetencje w zakresie obsługi klientów na najwyższym poziomie, zapewniając im codzienne wsparcie i rozwiązania, które pomogą im dalej rozwijać swoje firmy”. 

 SolutionsBay to polska firma specjalizująca się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań mobilnych i doradztwie biznesowym, aby pomóc organizacjom w przejściu do mobilnego i cyfrowego świata. Podstawową misją działania jest „We make Your company DIGITAL”. Więcej informacji na temat SolutionsBay można znaleźć na stronie https://solutionsbay.pl.